Сайт працює в тестовому режимі
Попередня версія сайту

logo mu

П'ятниця, 16 серпня 2019 15:53

НОТАРІАТ СУМЩИНИ: ПРОФЕСІОНАЛ ПОВИНЕН ПОСТІЙНО ВЧИТИСЯ

Нотаріуси Сумщини зібралися на семінар-навчання, щоб підвищити рівень знань, обговорити питання щодо діяльності нотаріату, ознайомитися з новаціями в законодавстві і тим, що є важливим при втіленні нових форматів надання послуг та опануванні нових напрямів.

Зустріч відбувалась за участі президента Нотаріальної палати України Володимира Марченка та віце-президента Нотаріальної палати України Олени Кирилюк.

«Щодня нотаріуси надають послуги сотням громадян, напряму спілкуючись з людьми. У нашій області за перше півріччя цього року вчинено 116 тисяч нотаріальних дій, в середньому це – 140 в місяць одним нотаріусом. Тому питання професіоналізму, якості наданих послуг дуже важливе і воно не зникає з поля зору. Питання, винесені для вивчення і обговорення дуже актуальні, вони стосуються аспектів роботи нотаріусів, щоб уникати помилок», - зазначила очільниця юстиції Сумщини Ірина Свистун.

Сьогодні нотаріальна спільнота області поповнилась двома молодими професіоналами. І у колі колег, в урочистій обстановці Інна Крютченко (Сумський міський нотаріальний округ) та Владислав Проскура (Роменський міський нотаріальний округ) прийняли присягу нотаріуса.

Роль і значення нотаріусів набуває у правовій сфері все більшої ваги. Важливо, щоб ці фахівці розвивалися, підвищували рівень своїх знань і утверджували разом з усією юстицією правову державу.