Сайт працює в тестовому режимі
Попередня версія сайту

logo mu

П'ятниця, 16 серпня 2019 08:34

«СІМЕЙНІ РАДНИКИ» – НОВИЙ, ПОТРІБНИЙ ФОРМАТ СПІЛКУВАННЯ

Із журналістом телеканалу АТВ говорили про перші результати ініціативи Мін`юсту «Сімейні радники». За час, відколи на початку липня Міністр юстиції Павло Петренко презентував інститут сімейних радників на Сумщині, до них постійно звертаються громадяни.

Знаково, що про проблему домашнього насильства всі заговорили вголос, добре, що громадяни можуть звернутися і до державних, і до громадських інституцій. Саме сімейні радники несуть новий рівень довіри, вибудовують комунікації між громадянами та державними органами.

Наші перші сімейні радники – досвідчені освітяни, кандидати педагогічних наук, вони мають успішні результати роботи в професійній і громадській діяльності. Це: Ольга Михайлівна Полякова, доцент кафедри соцiальної роботи i менеджменту соцiокультурної дiяльностi Сумського державного педагогiчого унiверситету, член правлiння ГО «Калинове гроно», керiвник ГО «Лiга сучасних жінок» та Людмила Іванівна Пономаренко, викладач кафедри соцiальної роботи i менеджменту соціокультурної дiяльностi Сумського державного педагогiчого унiверситету, член правлiння ГО «Калинове гроно» та ГО «Лiга сучасних жінок».

Спілкування сімейних радників з громадянами відбувається щовівторка та щочетверга з 09:00 до 12:00 за адресою: м. Суми, майдан Незалежності, 8.