Сайт працює в тестовому режимі
Попередня версія сайту

logo

Вівторок, 29 січня 2019 09:30

«ТРИВАЄ ЧЕРГОВИЙ ЕТАП ДЕКЛАРУВАННЯ, ЯКИЙ РОЗПОЧАВСЯ 01 СІЧНЯ 2019 РОКУ»

Суб’єкти декларування, коло яких визначено частиною першою статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб – сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – Національне агентство) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, за формою, що визначається Національним агентством.

З метою підвищення обізнаності про права та обов’язки суб’єктів декларування Національним агентством затверджено Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно фінансового контролю (рішення від 11.08.2016 №3 із змінами), розроблено рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні, відповіді на поширені запитання при роботі з Реєстром та рекомендації щодо роботи з Реєстром, пам’ятка декларанту та відео – роз’яснення щодо заповнення електронних декларацій. Зазначені матеріали розміщенні на веб-сайті Національного агентства у розділі «Декларування».

Статтею 45 Закону України «Про запобігання корупції» закріплено обов’язок суб’єкта декларування подати щорічну декларацію до 00 годин 00 хвилин 01 квітня року, наступного за звітним роком.

Діючим законодавством також передбачено, що упродовж семи днів після дня подання первинної декларації суб’єкт декларування має право подати виправлену декларацію (частина 4 статті 45 Закону).

Державні службовці - суб’єкти декларування повинні заповнити на офіційному веб-сайті Національного агентства за допомогою кваліфікованого електронного підпису декларацію за минулий 2018 рік (за період з 01 січня до 31 грудня включно) до 00 годин 00 хвилин 01 квітня 2019 року.

Наголошуємо про персональну відповідальність за неподання, несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, або за подання у ній завідомо недостовірних відомостей.